Přidej se

Fotoklub Hustopeče je otevřené sdružení fotografů se zájmem o různé žánry fotografie. V našich řadách najdete umělecké, reportážní, krajinářské a další fotografy. Za cíl si klademe rozšiřovat zájem o fotografii, učit se a posouvat naše hranice.

Proč se stát členem?

Skvělá parta

Scházíme se každé druhé úterý v měsíci. Na našich schůzích procházíme členské fotografie, předáváme si zkušenosti a vymýšlíme co podnikneme další měsíc.

Vzdělání

Rádi se vzděláváme mezi sebou, tak prostřednictvím profesionálů v oboru. Snažíme se vždy být v obraze.

Sdílení zakázek

Pokud zrovna nemůžeme, nebo jsme dostali zakázku, která není podle našeho gusta, sdílíme své příležitosti na zakázky mezi sebou.

Zpětná vazba a inspirace

Na našich schůzích se věnujeme také prohlížení členských fotografií. Fotografie společně analyzujeme, hodnotíme a dáváme typy na zlepšení. Přitom se vzájemně inspirujeme.

Foto-výlety

Nejradši máme společné foto-výlety po všemožných lokalitách Jižní Moravy. Nejčastěji míříme do přírody, ale občas zamíříme i na zajímavou výstavu či astronomickou událost.

Výstavy

Neodmyslitelnou součástí Fotoklubu jsou výstavy. Pořádáme každoroční členskou výstavu v galerii domu U Synků v Hustopečích, nebo již tradiční výstavu v rozkvetlých mandloňových sadech.

Jak se přidat?

Pro vstup do Fotoklubu Hustopeče stačí dojít na naši schůzi. Její termín najdete na hlavní stránce našeho webu. Na schůzi si přineste ukázky své práce, které zde zhodnotíme a rádi přijmeme do našich řad. Příspěvek za členství je 200 Kč a pro studenty a seniory 100 Kč.

Těšíme se na Vás!